Πρόγραμμα Μαθήματος 2016-2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤ’ΕΠΙΛΟΓΗΝ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ
«ΠΑΙΔΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ»
ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ
ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟς 2016-2017
AΙΘΟΥΣΑ ΑΡΧΕΙΟ (Π.Γ.Ν. «Αττικόν»-Β΄ Εργαστήριο Ακτινολογίας)
Τετάρτη 14:00-17:00


3/5/2017            Ε.Αλεξοπούλου              ΘΩΡΑΚΑΣ


10/5/2017          N. Kελέκης                      ΚΑΡΔΙΑΓΓΕΙΑΚΟ


17/5/2017          E. Αλεξοπούλου              ΠΕΠΤΙΚΟ


24/5/2017          Ε. Αλεξοπούλου              ΟΥΡΟΠΟΙΗΤΙΚΟ


31/5/2017          Ο.Παπακωνσταντίνου      ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ


7/6/2017            Μ. Παπαθανασίου             ΚΝΣ


Θα καλυφθούν και δύο 3ωρα εργαστηριακής άσκησης. Οι ημερομηνίες και οι ώρες θα ορισθούν κατόπιν συνεννόησης με τους φοιτητές.

 


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤ’ΕΠΙΛΟΓΗΝ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ

«ΠΑΙΔΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ»

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2012-2013

ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ

AΙΘΟΥΣΑ ΑΡΧΕΙΟ (Π.Γ.Ν. «Αττικόν»-Β΄ Εργαστήριο Ακτινολογίας)

Τετάρτη 14:00-17:00

10/4/2013                    E. Αλεξοπούλου                                            

                                                                                           ΠΕΠΤΙΚΟ    

                                    Κ. Σπύρου                                                                                          

17/4/2013                    N. Kελέκης                                                     ΚΑΡΔΙΑ                               

                                   

24/4/2013                    Μ. Παπαθανασίου                                                      

                                                                                                            ΚΝΣ

                                    Α.Μαζιώτη                                                                            

15/5/2013                    Ε. Αλεξοπούλου                                

                                                                                              ΟΥΡΟΠΟΙΗΤΙΚΟ

                                    Χ.Τσομπανλιώτη

22/5/2013                    Ε.Αλεξοπούλου                                             

                                                                                                            ΘΩΡΑΚΑΣ                          

                                    Ν.Οικονομόπουλος

29/5/2013                    Ο.Παπακωνσταντίνου                               

                                                                                                            ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ            

                                    Μ.Καμπανάρου               

________________________________________________________________________________

5/6/2013                      Κ. Μαλαγάρη                                                Επεμβατική Ακτινολογία-

Θ.Σπυριδόπουλος                                           Υπερηχογράφημα εγκεφάλου

Β.Μπιζίμη

12/6/2013                    Εργαστηριακή άσκηση (14:00-17:00)                                            

                                    Ε.Αλεξοπούλου-Α.Μαζιώτη

13/6/2013                    Εργαστηριακή άσκηση 14:00-16:00)                                             

                                    Ε.Αλεξοπούλου-Θ.Σπυριδόπουλος

 

Document 1

Document 2

Document 3